21. gadsimtā veselīgs dzīvesveids, labs uzturs un regulāra sportošana ir guvuši plašu popularitāti. Teju katrs cilvēks gribētu sev skaistu, veselīgu un atlētisku augumu. Diemžēl realitātē ne katram sanāk šo mērķi sasniegt. Ģenētiskas saslimšanas, grūtniecība, ķermeņa individuāla anatomija, lēna vielmaiņa vai hormonāli traucējumi ir tikai daži no iemesliem, kas var traucēt cilvēkam iegūt savu sapņu ķermeni. Nereti gadās, ka cilvēks stundām ilgi pavada sporta zālē, ievēro dažādas diētas, un nesasniedz gaidītu rezultātu. Taču doma par slaidu ķermeni tik un tā neliek mierā. Šādos gadījumos lielisks risinājums ir tauku atsūkšanas operācija. Tā var būtiski atvieglot cilvēka dzīvi, taču kas mums par to ir zināms? Visus galvenos plusus un mīnusus par liposakciju mēs (https://www.plasticsurgery.lv/lv/) apkopojām un publicējām šajā rakstā.

Liposakcijas plusi

Procedūra garantē 100% rezultātu. Pēc tauku atsūkšanas tiek garantēts, ka operācijas skartajā zonā tika likvidētas tauku šūnas, un pacients tik vaļā no “riepiņas”, dubultzoda vai citas problēmzonas.

Tauki pazūd pavisam. Operācijas laikā problēmzonā tauku šūnas tiek likvidētās uz visiem laikiem. Tās vairāk neatjaunojas. Un gadījumā, ja cilvēks pieņēmās svarā, operācijas vietu tauku veidošanās neskats.

Taukaudi tiek likvidēti selektīvi. Tauku atsūkšanas laikā var izvēlēties, no kurienes tauki tiek likvidēti. Piemēram, ja sieviete grib dabūt nost “riepiņu”, taču negrib, lai krūtis vai gurni paliek mazāki, tad labāks risinājums ir liposakcija. Jo vienkārši notievēšanas likā, taukaudi pa visu ķermeni pazudīs vienmērīgi, taču liposakcijas laikā to var kontrolēt. 

Liposakcijas mīnusi 

Cena. Kā jau visas plastiskās ķirurģijas manipulācijas, tauku atsūkšana nav lēta procedūra. Augsta cena ir svarīgs faktors, kam pievērst uzmanību. Pie laba ķirurga procedūra nekad nebūs lēta. Augsta cena iekļauj sevī kvalitatīvus materiālus, operācijas veiksmīguma garantiju un profesionālu aprūpi no slimnīcas personāla puses.

Operācija neaizstāj veselīgu dzīvesveidu. Tauku atsūkšana palīdz tikt vaļā no konkrētas problēmzonas, padarot to pievilcīgu uz visiem laikiem,  taču tā nav notievēšanas metode. Tikai ievērojot veselīgu dzīvesveidu, ēdot pareizu pārtiku un sportojot, cilvēks pats ir veselīgs. 

Tauku atsūkšana ir mūsdienīga un efektīva procedūra, ar kuras palīdzību ir iespējams uz visiem laikiem tikt vaļā no taukiem. Ja jūs esat viens no cilvēkiem, kuram taukaudi problēmzonā liekas traucējoši, tad tauku atsūkšana ir piemērota tieši jums. Atrodiet vislabāko plastisko ķirurgu un rezultāts noteikti neliks jums vilties!