Kūkas viennozīmīgi ir svētku kulminācijas saldākā daļa un neatņemama dzimšanas dienu sastāvdaļa. Ikvienam ir sava mīļākā kūka – vienam pie sirds iet  mājas kūkas, citam izsmalcinātas tortes, bet kāds dod priekšroku mazajām kūciņām. Lai arī kādas būtu jūsu preferences,  piekritīsiet, ka bez svētku kūkas neiztikt. Un tādēļ talkā nāk konditorejas studija Kūkas Gardas.

Vizuāli pievilcīgas dzimšanas dienas kūkas

Mūsdienās dzimšanas dienas kūkas nav tikai salds deserts,  bet gan stila elements, kas ne tikai pieskaņots svētku vizuālajam noformējumam un  arī parāda jubilāra personību un gaumi. Arī mājas kūkas tiek veidotas skaistas, vizuāli pievilcīgas un pieskaņojot svētku vizuālajai tematikai. Tieši tāpēc arī mēs, konditorejas studija Kūkas Gardas piedāvājam dažādus kūku noformējumus. Jūsu dzimšanas dienu iespējams dekorēt gan ar mastikas figūriņām, ēdamās bildēm, ziediem, gan ar  augļiem un ogām,  un protams, ar dažādiem saldumiem, mūsu gatavotiem makarūniem un bezē cepumiem. Un protams, ja svētki plānoti plašam svinētāju lokam, tad kūkas iespējams veidot arī vairākos stāvos. Bet vizuāli skaista kūka nav visa panākumu atslēga, svarīgi ir arī tas, kas ir kūkas iekšpusē. Mūsu plašajā klāstā atrdīsiet visdažādāko veidu un pildījumu kūkas. Piedāvājam gan klasiskās mājas kūkas jeb lauku tortes, gan izsmalcinātas musa un šokolādes velveta kūkas. Ja sapņojat par burkānu vai biezpiena kūku, arī tās mums sanāk īpaši gardas.  Svaigēdājus varam iepriecināt ar avokādo vai mango kūku, bet īpašu garšu cienītājiem – pistāciju vai zaļās tējas kūkas. Viss ko sirds kāro!

Svētku torte jūsu uzņēmumam

Arī korporatīvie pasākumi bieži vien nav iedomājami bez skaistas, vizuāli pievilcīgas kūkas, īpaši ja svinama apaļa jubileja. Tieši tāpēc Kūkas Gardas piedāvā kūkas, kuras iespējams noformēt gan uzņēmuma krāsās, gan ar  mastikas figūriņām  un ja nepieciešams – ar ēdamām bildēm. Un protams – dažādi gardi pildījumi, tāpat kā dzimšanas dienas tortēm – klasiskās mājas kūkas jeb lauku tortes, Cielaviņas, Snikers un ceptas vai svaigas siera kūkas. Variantu klāsts ir plašs – dažādām gaumēm un dažādām iespējām, atliek vien izvēlēties.  Padariet sava uzņēmuma svētkus īpašus un ļaujiet mums uzburt svētkus jums.