Jau pagājušā gadsimta beigās krūšu palielināšana ieguva savu popularitāti kā labākais, drošākais un ilgnoturīgakais veids lielāku krūšu iegūšanai. Tas ir saglabājies līdz pat mūsdienām, kad pasaulē ik gadu veic vairākus simtus tūkstošus operācijas.

Dzīves laikā saglabāt formīgas un skaistas krūtis, ir gandrīz katras sievietes sapnis, bet ne vienmēr tas izdodas, tad ir vērts apsvērt veikt krūšu palielināšanu jeb mamoplastiku.

Krūšu implantu veidi

Populārākie ir silikona vai sālsūdens implanti. Ņemot vērā pacienta vēlmes un ķermeņa anatomiju, tiek izvēlēts labākais variants. Silikona implanti neizraisa alerģisku reakciju, ir vienmērīgi, maigi un laika gaitā nezaudē tilpumu. Sālsūdens implantu apvalks ir no silikona, bet to iekšpuse ir tukša. Pēc tam kad tie ir ievietoti, tos piepilda ar sterilu sālsūdeni, tāpēc griezuma vieta ir gandrīz vai nepamanāma. Pārsvarā tiek izvēlēti silikona implanti.

Ko apsvērt pirms operācijas veikšanas

No sākuma jāizvēlas klīnika un savs ķirurgs. Pirms operācijas noteikti jādodas uz konsultāciju, lai uzdotu ārstam jautājumus kā, piemēram, cik šādas operācijas viņš ir veicis, kāda ir viņa pieredze un kvalifikācija, kāds ir implantu ražotājs un kāds ir sasniedzamais rezultāts. Jāizvērtē implantu izvēle un to ilgnoturība.

Operācijas norise

Procedūra tiek veikta vispārējā anestēzija. Tiek veikts iegriezums, kura vieta tiek izvēlēta konsultācijas laikā, tas ir, zem krūts, padusēs, ap krūtsgalu. Implants palielina krūšu izmēru un izveido labāku formu. Pēc implantu ievietošanas tiks uzliktas šuves un pārsēji. 1 diennakts jāuzturas stacionārā mediķu uzraudzībā, tad var doties mājās.

Atveseļošanās periods

Pēc krūšu palielināšanas ir ieteicams nedoties uz darbu aptuveni turpmāko nedēļu, ja tas paredz fiziski smagu darbu. Šuves tiek noņemtas 7. dienā pēc operācijas. Ir jāizvairās no smagas slodzes, jāievēro pēc iespējas mierīgāks un saudzīgāks režīms, pēc aptuveni mēneša jau var sākt veikt pilnībā visas iepriekšējās ikdienas darbības. Līdz tam ieteicams nēsāt speciālu krūšturi, lai mazinātu tūsku un iegūtu labāku rezultātu. ‘’Ādažu privātslimnīcas’’ komanda piepilda daudzu cilvēku sapni par lieliskām krūtīm. Visās procedūrās tiek izmantoti augstas kvalitātes un sertificēti materiāli. Klīnikā darbojas pieredzes pilni un profesionāli ķirurgi, lai uzklausītu un kopīgi piepildītu ikviena pacienta vēlmes.