Praktiski neeksistē tādu Holivudas zvaigžņu, kuru smaids neliktos perfekti žilbinošs un taisns. Tieši šī iemesla dēļ arī eksistē izteiciens “Holivudas smaids”. Teju katra cilvēks gribētu, lai arī viņa zobi ikdienā izskatās tik ideāli. Taču kas ir jādara, lai viņi tiešām tādi būtu? Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim par vairākiem knifiem un padomiem, ko darīt, lai saglabātu skaistus zobus.

Pareiza zobu pasta

Ļoti svarīgi izvēlēties labu zobu pastu. Tādu, kurai būtu balinošs efekts. Lielākoties veikalu plaukstošākajām ir pieejamas baltinošas zobu pastas, taču tās negarantē tik labu rezultātu. Īstai zobu pastai ir jābūt maigai, bet abrazīvai, tādā veidā noņemot visu lieko pigmentu.

Ēdienkartes izvēle 

Svarīgi ir sekot līdzi savam uzturam, jo daudzi pārtikas produkti nokrāsu jūsu zobus. Tie varētu būt dažādi augļi un ogas, sarkanvīns, kafija un tējas. Arī smēķēšana manāmi padara zobus dzeltenīgākus.

Zobu diega un mutes skalojamā līdzekļa izmantošana 

Apsārtušas smaganas arī manāmi vizuāli bojā smaidu. Un tieši neiztīrīts zobu aplikums un zobakmens izraisa tādas slimības kā gingivīts un periodentīts. Tie ir smaganu iekaisumi, kas padara smaganas sarkanas un liek tām asiņot. Lai izvairītos no tik nepatīkamas blakusparādības, ir ieteicams lietot zobu diegu un mutes skalojamo lidzekli. Ar to palīdzību jūs varēsiet piekļūt visgrūtāk sasniedzamām vietām un iztīrīt aplikumus.

Zobārstniecības apmeklēšana

Tieši regulāra zobārstniecības kabineta apmeklēšana palīdz savlaicīgi izvairīties no dažādām mutes dobuma saslimšanām, kas manāmi bojās jūsu zobu estētiku. Piemēram, kariozu bojājumu ārstēšanai tiek izmantotas plombas, kas vizuāli neizskatās labi. Turklāt, ja slimība ir ielaista, var nākties nozaudēt dabīgo zobu. Arī higiēnista apmeklēšana ir svarīga. Zobārstniecība, kur strādā higiēnists, palīdzēs iztīrīt grūtāk sasnniedzamās vietas un likvidēs zobakmens pārpalikumus. Tieši šī iemesla dēļ atrodiet labu zobārstniecību un nekavējoties pierakstieties pie zobārsta un higiēnista.